REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Bytom: była kopalnia Centrum – będzie centrum biznesuartykuł
Pokaż artykuł
Bytom: była kopalnia Centrum – będzie centrum biznesu
Na terenach po byłej KWK „Centrum” przy ul. Łużyckiej/Piłkarskiej, powstanie akcelerator biznesu, czyli nowoczesne centrum kreatywności, innowacyjności oraz przedsiębiorczości. 3 lipca w Urzędzie Miejskim w Bytomiu podpisane zostało w tej sprawie porozumienie trójstronne, regulujące warunki współpracy gminy Bytom, Spółki Restrukturyzacji Kopalń oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
[Kraków] Europejski potetant w Panattoni Park Kraków IIIartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Europejski potetant w Panattoni Park Kraków III
Polski oddział grupy przedsiębiorstw dystrybucji bezpośredniej wynajmie 2,9 tys. m kw.
firma
Pokaż firmę
Agencja PR Pełka i Partnerzy
Warszawa, Ekologiczna 16/28
Ośrodek wsparcia dla osób w kryzysie bezdomności przy ul. Popielskiego 8inwestycja
Pokaż inwestycję
Ośrodek wsparcia dla osób w kryzysie bezdomności przy ul. Popielskiego 8
Wrocław, Leona Popielskiego 8
[dolnośląskie] PKP S.A. sprzedaje nieruchomości na Dolnym Śląsku!artykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] PKP S.A. sprzedaje nieruchomości na Dolnym Śląsku!
12,6 miliona złotych – za tyle Polskie Koleje Państwowe S.A. sprzedały nieruchomość przy ulicy Brani...
[Wrocław] Przedstawiciele Wroclavii nie potwierdzają otwarcia w każdą niedzielęartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Przedstawiciele Wroclavii nie potwierdzają otwarcia w każdą niedzielę
– Ustawa nie precyzuje wielu istotnych kwestii i dotąd ulegała licznym zmianom – tłumaczy Anna Kula,...
Zakończył się remont zabytkowego pałacu Maurycego Poznańskiego, siedziby Muzeum Sztuki w Łodzi [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Zakończył się remont zabytkowego pałacu Maurycego Poznańskiego, siedziby Muzeum Sztuki w Łodzi [ZDJĘCIA]
Kolejny okazały, zabytkowy budynek w Łodzi odzyskał swój dawny blask. Zakończył się remont elewacji Muzeum Sztuki MS1 przy ul. Więckowskiego 36, na Polesiu. Choć dawny pałac Maurycego Poznańskiego był odnawiany niespełna 10 lat temu, to niestety w ścianach zewnętrznych pojawiły się spękania, powodujące ich wykruszanie i konieczne było przeprowadzenie remontu.
[Gdynia] Rozbudowa Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdynia] Rozbudowa Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego
Gdynia
[Lublin] Apartamentowiec "Nord Park"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Lublin] Apartamentowiec "Nord Park"
Lublin, Czechów Południowy
[Poznań] Budynek mieszkalny , Bolkainwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Budynek mieszkalny , Bolka
Poznań, Stare Miasto
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Lublin] Biurowiec "Gray Office"
Lublin, Rury
[Warszawa] Osiedle "Kwintet Wilanów"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Osiedle "Kwintet Wilanów"
Warszawa, Wilanów
Apartamenty Hydralinwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Hydral
Wrocław, Psie Pole, Bierutowska 57-59
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Bielany Wrocławskie] Osiedle domów jednorodzinnych, ul. Porzeczkowa
Bielany Wrocławskie, Żórawina
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kąty Wrocławskie] Budynek Platinium na ul. Sikorskiego
Kąty Wrocławskie, Jaksonów
Stocznia Cesarskainwestycja
Pokaż inwestycję
Stocznia Cesarska
Gdańsk, Plac Porozumienia Gdańskiego 1
Murapol Nowe Bogucice inwestycja
Pokaż inwestycję
Murapol Nowe Bogucice
Katowice, Ludwika
metraże
26 - 66 m2
zakres cen
od 414 392 zł
Hillwood Polska rozpoczął budowę nowego, wielkiego centrum logistycznego w Łodzi artykuł
Pokaż artykuł
Hillwood Polska rozpoczął budowę nowego, wielkiego centrum logistycznego w Łodzi
Wiodący deweloper powierzchni komercyjnych Hillwood Polska rozpoczął właśnie budowę nowego centrum logistycznego w Łodzi w dzielnicy Górna. Nowa inwestycja zostanie oddana do użytku w III kwartale przyszłego roku i dostarczy na rynek ponad 97 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.
[Wrocław] Zakończenie prac na osiedlu Dożynkowaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Zakończenie prac na osiedlu Dożynkowa
Budowa osiedla Dożynkowa właśnie dobiega końca. Mieszkańcy mogą już odbierać swoje zakupione mieszka...
Kolejne podwrocławskie gminy skorzystają z URBANCARDartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne podwrocławskie gminy skorzystają z URBANCARD
Od początku września do grona beneficjentów udogodnień w ramach systemu URBANCARD dołączyli pasażerowie komunikacji miejskiej z czterech kolejnych gmin w okolicy Wrocławia. To element konsekwentnie realizowanego procesu zwiększania dostępu podróżnych do nowoczesnych form płatności za przejazd środkami transportu publicznego w ramach Aglomeracji Wrocławskiej.
REKLAMA